Cjenik

Njega lica

TretmanCijena
Čišćenje lica200,00 kn
Čišćenje lica (problematična koža)300,00 kn
Dijamantna mikrodermoabrazija + čišćenje lica400,00 kn
Ultrazvučna terapija lica + čišćenje lica400,00 kn
Booster Juliette Armand350,00 kn
Radiofrenkvencija/vakuum lica, vrata i dekoltea400,00 kn
Terapija kisikom - OXYGEN500,00 kn
Fotopomlađivanje lica, vrata i dekoltea400,00 kn
Galvanska terapija + čišćenje lica300,00 kn
Uklanjanje kapilara lica diodnim laserom150,00 - 600,00 kn
Lasersko uklanjanje akni300,00 kn
Tretman lica ANTI ACNE200,00 kn
Tretman INTEZIVNA REVITALIZACIJA SA SNAGOM ČISTOGA KISIKA PURE OXYGEN + KISIK tretman 600,00 kn
Tretman INFINITY PURE GOLD 24Ka (24 karatno zlato)800,00 kn
Tretmn lifting lica - Lift up švicarsko ledeno vino500,00 kn

Maska i masaža lica i njega lica

TretmanCijena
Maska od šampanjca200,00 kn
Maska od ledenog švicarskog vina200,00 kn
Maska od kakaa200,00 kn
Maska od ugljen (zeleni/crni/crveni) revitalizirajuća200,00 kn
Maska od kavijara200,00 kn
Maska PURE GOLD 24 karat220,00 kn

Njega tijela

Tretman Cijena
Max shape tretman oblikovanja tijela500,00 kn
Max shape anticelulitni tretman300,00 kn
Oblikovanje i podizanje grudi250,00 kn
Uklanjanje kapilara nogu diodnim laserom150,00 - 600,00 kn
Body wraping/parcijalno150,00 kn
Body wraping/cijelo tijelo250,00 kn
Maderoterapija trbuh120,00 kn
Maderoterapija noge 140,00 kn
Maderoterapija trbuh i noge160,00 kn

Masaže

Tretman30 min45 min60 min75 min
Klasična masaža90,00130,00180,00
Sportska masaža 100,00140,00200,00
Antistress masaža80,00120,00150,00
Mediteranska masaža130,00170,00220,00
Aromaterapeutska masaža140,00200,00250,00
Indijska masaža130,00170,00220,00
Četveroručna masaža180,00280,00350,00
Infinity masaža200,00320,00400,00
Arapska masaža140,00180,00280,00350,00
Masaža stopala100,00
Anticelulitna masaža120,00
Piling masaža140,00
Samo piling (20 min)80,00

Depilacija

TretmanCijena
Pola nogu - do koljena60,00 / 100,00 kn
Bedra70,00 / 120,00 kn
Cijele noge100,00 / 180,00 kn
Ruke60,00 / 100,00 kn
Prepone40,00 / 60,00 kn
Brazilka60,00 / 80,00 kn
Ramena50,00 / 70,00 kn
Pazuh40,00 / 60,00 kn
Leđa80,00 / 100,00 kn
Prsa60,00 / 80,00 kn
Nadusnice (šećerna pasta)30,00 kn
Brada (šećerna pasta)40,00 kn

Ljepota lica / makeup

Tretman Cijena
Šminkanje200,00 kn
Šminkanje i trepavice250,00 kn
Ekstenzije trepavica 400,00 kn
Korekcija (nadopuna) ekstenzija trepavica150,00 - 250,00 kn
Oblikovanje obrva40,00 kn
Bojanje obrva i klasično oblikovanje50,00 kn

Estetski tretmani

TretmanCijena
Dijamantna mikrodermoabrazija150,00 kn
Profesionalna analiza lica150,00 kn
Infinity Antiage platforma za lice300,00 kn
Infinity Antiage platforma za tijelo500,00 kn

Lasersko trajno uklanjanje dlaka

Lice

TretmanCijena
Nadusnice 200,00 kn
Brada300,00 kn
Nadusnice + brada400,00 kn
Cijelo lice500,00 kn

Ruke

TretmanCijena
Pazuh300,00 kn
Ramena500,00 kn
Ruke600,00 kn

Noge

TretmanCijena
Pola nogu700,00 kn
Cijele noge1.200,00 kn
Prepone300,00 kn
Brazilka400,00 kn
Prepone + brazilka (dublje)600,00 kn

Trup (stražnji i prednji)

TretmanCijena
Leđa800,00 kn
Vrat500,00 kn
Prsa600,00 kn
Pupak300,00 kn

Pedikura

TretmanCijena
Estetska pedikura90,00 kn
Klasična pedikura130,00 kn
Kraljevska spa pedikura140,00 kn
Medicinska pedikura150,00 kn
Medicinska pedikura i lakiranje180,00 kn
Medicinska pedikura i trajni lak 200,00 kn
Pedikura + trajni lak180,00 kn
Lakiranje noktiju30,00 kn
Trajni lak noge 80,00 kn
Kal30,00 kn
Nadogradnja oboljelog / puknutog nokta 40,00 kn

Manikura

TretmanCijena
Klasična manikura70,00 kn
Kraljevska spa manikura120,00 kn
Manikura + trajni lak 100,00 kn
Lakiranje noktiju30,00 kn
Trajni lak ruke80,00 kn
Gel korekcija150,00 kn
Gel nokti (S/M)180,00 kn
Gel nokti (L)200,00 kn